חיפושדלג על חיפוש
סגירה
אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

פנס אינפרא אדום לרכב צהלי

פנס אינפרא אדום לרכב צהלי (הגדל)

פנסי אינפרא אדום לנהיגה וסימון רכב משמשים ברכב צבאי, וברכב שטח בהם נוהגים באמצעות אמצעי ראיית לילה (אמר"ל) מגביר אור כוכבים או אמר"ל אינפרא אדום אקטיבי.

 

 

דגם חדש ומודרני של פנס קדמי לנהיגה מסדרה DPI011 עושה שימוש בלד בודד רב עוצמה, ( High intensity IR LED ) בעל צריכת זרם קטנה ועוצמת תאורה שהותאמה במיוחד לאמר"לים דור 2, דור 3 ודור 4.

האופטיקה של פנס זה פותחה במיוחד, ומבטיחה תאורה המאפשרת לראות את דרך לטווח של כ 100 מטר (תלוי באמר"ל), ובנוסף לראות את סביבתו המיידית של הרכב בטווח הקרוב. זווית של 15 מעלות נותנת פתרון אופטימלי לנהיגה, ללא סינוור מעצמים בצידי הדרך. לצורך נהיגה בשיירה ללא סינוור הנהג ברכב שמלפנים, קיימת אופציה להזמנת הפנס בתוספת חיבור לעמעם (דימר) כהזמנה מיוחדת.

הפנס מוצע בתצורות התקנה שונות, כולל דגם מגנטי עם חיבור למצת הרכב, לצורך התקנה לא קבועה ברכבי סיור, אכיפת חוק, ותצפית על בעלי חיים בלילה.

 

הפנסים מסדרה DPI-X13 בעלי 3 לדים בעוצמה גבוהה, מיועדים לתצפית או כזרקור מפקד, ולא לנהיגה. העוצמה הגבוהה מאפשרת תצפית לטווח של מאות מטרים בשטח פתוח, אך בשטח סבוך או במקום בו יש ריבוי עצמים בקרבת מקור האור, נדרש שימוש בעמעם למניעת סינוור.

שני הדגמים מוצעים עם פלאנג' התקנה המתאים כתחליף לפנס הישן מק"ט 80-6000-000 אשר מכירתו הופסקה עם פיתוח הדגמים החדשים.

 

לכלי רכב הנוסעים בשיירה, מוצע פנס אחורי ("נר" אינפרא אדום) בעוצמה בודדת (פנס סימון) או שתי עוצמות (סימון + אור בלם), בעוצמה מותאמת לאמר"לים דור 2, דור 3 ודור 4. לצורך התקנה קלה, גוף הפנס העשוי אלומיניום, כולל הברגה M12 והפנס מסופק עם אומי פלסטיק.

 

 

לבקשת הצעת מחיר ל-פנס אינפרא אדום לרכב צהלי, אנא לחצ/י כאן

 

מידע טכני:

למידע טכני על פנס אינפרא אדום לרכב צהלי, לחץ כאן

 

 

מהנדס מטפל:

גרגורי ויקניאנסקי, 073-2629621, gregory@elimec.co.il

 

IQC IQC
עבור לתוכן העמוד