חיפוש
דלג על חיפוש
סגירה

מצלמות תרמיות לאבטחה ימית

מצלמות תרמיות אבטחה ימית FLIR (הגדל)

אלימק בע"מ, המייצגת את המוצרים הימיים של FLIR Systems ארה"ב, גאה להציג את קו המצלמות התרמיות- לאבטחה ימית (מתקנים ימיים, נמלים וכלי שייט), לניווט ימי ולניטור זיהומי ים.

המצלמות התרמיות לאבטחה ימית של FLIR Systems מאפשרות תמונה חדה וברורה גם בתנאי מזג אוויר קשים, בחשכה מוחלטת, ודרך עשן. מצלמות תרמיות "רואות" חום ולא אור, ולכן בעזרתן ניתן לראות מכשולים, עצמים צפים ובני אדם במים. לצרכי אבטחה ימית ניתן לזהות כלי שייט ושחיינים, ובתנאים מסויימים אף לזהות כלי נשק / סולמות מוסתרים מתחת לרשתות דייגים.

הפיכתה של הטכנולוגיה התרמית על ידי FLIR Systems לזמינה וזולה מאי פעם, מאפשרת לעשות בה שימוש למגוון עצום של שימושים בהם הפתרונות המסורתיים הם חלקיים או יקרים.

סדרה HM - מצלמות תרמיות ידניות לאבטחה ימית (Handheld) - מצלמות תרמיות ידניות לסביבה ימית, קלות משקל ופשוטות לתפעול, עם אופציה לאפשרות הקלטת תמונה או וידאו. למידע נוסף

מחירי המצלמות בסדרה זו בין 3200$ ל 9000$.

סדרה M - מצלמת ראיית לילה תרמית משולבת עם מצלמת Low-Light - מצלמת IP תרמית לא מקוררת לטווחים בינוניים, משולבת מצלמה תרמית ומצלמת יום רגישה, בעלת גימבל Pan-Tilt נשלט מרחוק. המצלמה שוקלת כ-4 ק"ג, ומידותיה הקטנות מאפשרות גמישות מירבית בבחירת מקום ההתקנה. הדגמים החדשים בסדרה מצויידים בחיישן מיקרובולומטרי בגודל 640 X 480 פיקסלים בצפיפות 17 מיקרון – חיישן גדול במיוחד ובאיכות תמונה מעולה המאפשר, גם במצב זום דיגיטלי X4, תמונה חדה וברורה ברמה הגבוהה ביותר.

המצלמות מסדרה זו מתאימות להתקנה על גבי מגוון רחב של כלי שייט, וכן לסריקת פני הים ממתקנים ימיים. למרות שהמצלמות מסדרה זו ייועדו בתחילה בעיקר ליאכטות וספנות פנאי, הן משמשות בפועל למגוון גדול של שימושים גם בתחומי ספנות מסחרית ואבטחת נמלים ומתקנים.

מחירי המצלמות בסדרה זו נעים בין 9000$ ל 21500$.

Voyager II - מצלמה תרמית ימית לא מקוררת, מיוצבת, לטווחים גדולים. למצלמה גלאי תרמי אחד בעל עדשה בזווית רחבה לסריקת שטח, גלאי תרמי נוסף בעל עדשה טלסקופית וכן מצלמת יום.

למצלמה Voyager II אפשרות מובנית לאינטגרציה עם מערכות מכ"מ ימי לצורך Slew to Cue. וכעת – חדש בסדרת VOYAGER II – כרטיס ייצוב ועקיבת וידאו אלקטרוני, המאפשר לעקוב אחר מטרה גם בטווח של מספר קילומטרים, וכן לשתף את המטרה ברשת.

מצלמות אלו מותקנות בעולם על גבי ספינות ומתקנים ימיים הן כמערכת עצמאית והן כחלק מרשת המשותפת למכ"מ הספינה, כאמצעי עיקרי להתראה מוקדמת מפני פיראטים ואיומים שונים. כמו כן מותקנות מצלמות מסדרה זו כאמצעי תצפית עיקרי לכיוון התווך הימי לאבטחת נמלים.

במהלך השנה (2011) צפויים חידושים נוספים ומשמעותיים בסדרת VOYAGER, אשר יגדילו את הטווחים האפקטיביים עוד יותר.

(צפה בסרט המדגים את ההבדלים בין מצלמה ללא ייצוב למצלמה עם ייצוב)

 Navigator II - מצלמה תרמית חסכונית, אידאלית לניווט בחושך. 

 

לבקשת הצעת מחיר למצלמות תרמיות לכלי שיט, אנא לחצ/י כאן

 

 

מידע טכני:

מידע טכני - Voyager II / Navigator / M Series מידע טכני - Voyager II / Navigator / M Series
מידע טכני - HM Series - מצלמות תרמיות ידניות לאבטחה ימית מידע טכני - HM Series - מצלמות תרמיות ידניות לאבטחה ימית
 

מהנדס מטפל:

ערן רשף, 03-9592529, eran@elimec.co.il  

מוצרים משלימים:

מאריך טווח רשת

אפליקציות:

לאבטחה ימית, אבטחת ספנות, ניווט ימי, יאכטות, זיהוי זיהומים בים.

 

IQC IQC
עבור לתוכן העמוד